Разделы
Вход или Регистрация
Забыли пароль?
или войти с помощью:

Путевки в санаторий Червона Калына: лечение опорно-двигательного аппарата

Есть в наличии
310 грн
Наталья
5 дней назад был на сайте
Все контакты
nataly6205
vukrainu@bk.ru
  • Описание
  • Отзывы (0)
Просмотры: 746
Вояж Организейшн Груп приглашает на качественное лечение в санаторий Червона Калына www.vog.com.ua
Санаторій « Червона калина» надає лікувальні послуги з оздоровлення людям, що страждають на захворювання серцево-судинної, нервової, дихальної систем, органів руху та опори, шлунково-кишкового тракту. Для цього в оздоровниці існує великий спектр як традиційних, класичних, так і народних методів лікування. Колектив курорту набув чималого досвіду в оздоровленні жителів із забруднених радіаційних зон, тому особлива увага приділяється безмедикаментозним методикам. Широко використовується фітотерапія, створений та гарно оформлений місцевими умільцями фітобар. Тут готують відвари з лікувальних трав, вітамінні компоти, морси, свіжовичавлені соки, лікувальні настоянки. Функціонує відділення фітопаротерапії, так звана фітодіжка, - цілюща комплексна методика оздоровлення та самозцілення організму. Є ще в санаторії інфрачервона термокамера та фінська сауна. А скільки задоволення й користі приносить лікування нагрітим житом та загальні обгортання. В якості немедикаментозних методів лікування в санаторії успішно використовується гірудотерапія – лікування медичними п`явками та бджоловжалення – лікування апітоксином.
При захворюваннях опорно-рухового апарату, нервової системи, органів травлення і сечостатевої сфери розроблені ефективні методики грязе- та глинолікування.
Враховуючи, що переважна більшість людей сьогодні потерпають від стресових ситуацій та їх наслідків у вигляді різних розладів центральної нервової системи, їх реабілітацію в санаторії проводять із застосуванням процедур апітерапії, стоунтерпії, аромотерапії та ін.
Велике значення в реабілітаційних комплексах мають методики водолікування. Так,в бальнеологічному відділенні широко застосовується йодобромні розсоли місцевого родовища, а також перлинні, сольові, ароматичні, хвойні, бішофітові, озонові, вуглекислі ванни та ін. Велике задоволення викликає у пацієнтів лікувальне плавання. В басейні знаходиться спеціально обладнаний “водопад” для масажу хребта, а також вмонтовані форсунки для підводного масажу тіла та ступнів. До послуг відпочиваючих два кабінети підводного душу-масажу та процедури гідрокінезотерапії в басейні з йодобромною водою.
За сучасними технологіями побудована з соляних блоків спелеокамера, де лікувальним чинником слугує мікроклімат соляних шахт, який є незамінним для лікування органів дихання та серцево-судинної системи.
Окрасою санаторію є свої цілющі джерела мінеральної води. З одного джерела отримуємо йодобромну воду з мінералізацією 37 гр. солей на 1 літр рідини, вказана вода застосовується у вигляді ванн при комплексному лікуванні захворювань серцево-судинної та периферійної нервової системи, а також при захворюваннях опорно-рухового апарату. Корисна вона також при запаленнях жіночих статевих органів, урологічних та деяких захворюваннях шкіри. Друге джерело - хлоридно-натрієва вода, її мінералізація становить 10 грамів солей на літр води. Ця вода подібна до Миргородської, але тут вона навіть міцніша, її п’ють ті, хто страждає на хронічні гастрити з нормальною та пониженою секреторною функцією, хронічні коліти неспецифічного характеру, панкреатити, а також при інших захворюваннях органів травлення. Для цього в санаторії створений сучасний бювет .
Приємна ціна путівки та якість лікування Вас приємно здивує. Більше інформації 0937231033, 0956115541, 0443326742, 0683650481
0
отзывов
0
оценок
0%
положительных
Критерий Средняя оценка Кол-во оценок
Общая оценка
0
Цена/качество
0
Для добавления отзыва войдите или зарегистрируйтесь

Путевки в санаторий Червона Калына: лечение опорно-двигательного аппарата

Похожие объявления

Выберите услуги
Продолжить
Выберите способ оплаты
Банковские карты
Оплата со счета
К оплате:грн
< Назад